Firma

Firma KRISTECH została założona w 2004 roku i od początku swej działalności specjalizuje się w projektowaniu systemów mikroprocesorowych. Właścicielem firmy jest Krzysztof Kajstura, doktor nauk technicznych w zakresie elektroniki (specjalność układy cyfrowe). 

Naszym klientom zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i produkcji urządzeń elektronicznych. Projektowanie systemów mikroprocesorowych to nasza pasja. Oferujemy unikatowe rozwiązania, dopasowane do indywidualnych wymagań i potrzeb klientów. Chcesz urzeczywistnić pomysł na jakieś urządzenie mikroprocesorowe? Możemy się tym zająć na każdym etapie, począwszy od opracowania schematu, poprzez projekt płytki drukowanej i stworzenie oprogramowania, aż do wykonania prototypu. Po zakończeniu badań prototypu jesteśmy w stanie zapewnić masową produkcję opracowanego przez nas urządzenia - przygotować dokumentację produkcyjną, zająć się kompletacją dostaw podzespołów, montażem SMD i THT oraz opracowaniem i wykonaniem testów funkcjonalnych. Od lat współpracujemy ze sprawdzonymi przez nas firmami, głównie z terenu Unii Europejskiej, co zapewnia bardzo dobrą jakość finalnego produktu.

Jesteśmy producentem komputerów Pigeon, które przeznaczone są do pracy w systemach automatyki oraz systemach kontrolno-pomiarowych. Świadczymy również usługi dające możliwość dopasowania specyfikacji sprzętowej komputerów Pigeon do indywidualnych wymagań klienta.​

Nasze główne atuty to pasja tworzenia, kompetencje i kreatywność. Nie boimy się nowych wyzwań oraz stale podnosimy swoje kwalifikacje. Zapraszamy do współpracy.