Firma

Firma KRISTECH została założona w 2004 roku i od początku swej działalności specjalizuje się w projektowaniu systemów mikroprocesorowych. Założycielem firmy jest Krzysztof Kajstura, doktor nauk technicznych w zakresie elektroniki (specjalność układy cyfrowe). W początkowym okresie działalności firmy oferowaliśmy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i produkcji urządzeń elektronicznych. Byliśmy także oficjalnym dystrybutorem kilku firm oferujących narzędzia rozwojowe dla projektantów urządzeń mikroprocesorowych. Projektowaliśmy unikatowe rozwiązania, dopasowane do indywidualnych wymagań i potrzeb klientów. W tym okresie opracowaliśmy produkty przeznaczonych głównie dla systemów automatyki, monitorowania i kontroli. Nasze oferta obejmowała każdy etap tworzenia produktu, począwszy od opracowania schematu, poprzez projekt płytki drukowanej i stworzenie oprogramowania, wykonanie prototypu, testów EMC i funkcjonalnych oraz produkcję gotowego produktu. Od lat współpracujemy ze sprawdzonymi przez nas firmami, głównie z terenu Unii Europejskiej, co zapewnia bardzo dobrą jakość finalnego produktu.

W roku 2015 zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy do produkcji pierwszy komputer Pigeon. Komputery Pigeon to rodzina komputerów przemysłowych przeznaczonych do pracy w systemach automatyki i sterowania. Obecnie posiadamy w ofercie różne modele naszych komputerów. Stale rozwijamy kolejne modele komputerów. Świadczymy również usługi dające możliwość dopasowania specyfikacji sprzętowej komputerów Pigeon do indywidualnych wymagań klienta.​ 

Nasze główne atuty to pasja tworzenia, kompetencje i kreatywność. Projektowanie systemów mikroprocesorowych to nasza pasja. Nie boimy się nowych wyzwań oraz stale podnosimy swoje kwalifikacje. Zapraszamy do współpracy.